#beECObyAMIBOO

W amiboo uwielbiamy się dobrze bawić, ale również uwielbiamy... naszą planetę. Nasza cudowna Matka Natura, jak każda Mama jest Super Bohaterką - ale nawet i ona potrzebuje naszego wsparcia. By tak jak i my mogła się jak najdłużej dobrze bawić dbamy o nią tak jak tylko możemy. Dlatego też nasze paczki są w 100% eco. Do pakowania używamy jedynie kartonów, nasze wypełnienia są z szarego papieru lub makulatury, a taśmy... tak też są papierowe - no bo wiecie... plastiki, folie i inne tego typu sztuczności są fuj i w sumie passé ;)

Więc kiedy już otworzycie swoją wyczekaną paczuchę i nacieszycie oczy jej zawartością nie zapomnijcie zadbać by całe opakowanie trafiło do kosza z napisem PAPIER. Aha, i pamiętajcie - żeby zminimalizować wielkość odpadów, karton należy złożyć :)

...albo bądźcie jak EcoNinja i nie wyrzucajcie tak szybko tego kartonu. Zanim to nastąpi on, ten karton może zmienić swoje szare i puste życie w coś zupełnie innego, coś nadzwyczaj pięknego i kolorowego. Pomóżcie mu więc przeżyć jeszcze raz, tak na nowo, na turbo-petardzie. Co Wy na to, żeby ten karton np. został zamkiem, bo kto by nie chciał zostać zamkiem - karton na pewno, albo kasą albo domkiem, albo... albo tylko tym na co pozwoli Wasza kreatywność i wyobraźnia? A jeśli szukacie inspiracji wskakujcie na naszego pinteresta i tam szukajcie podpowiedzi. Dobrej zabawy!

#beECObyAMIBOO 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl