haloo!

tu AMIBOO czyli Amelka i Buba. Starsza siostra i młodszy brat. Na co dzień eksploratorzy Świata i poszukiwacze przygód. Eksperci w kwestii zabawek i ich bezwzględni krytycy. Ich uwadze nie umknie żaden przedmiot z którego można stworzyć "coś" czym można się bawić. Ale żeby nie było, że oni tak wszystko sami - to nad tą dwójką czuwa Matka Katarzyna we własnej osobie.

„Skąd ten pomysł?!”
Jak to często bywa, urlop macierzyński stał się motywacją do „zmian” i tak o to zmiana stała się sklepem o wyszukanej nazwie AMIBOO. Sklep może być z art. motoryzacyjnymi, z art. wędkarskimi, czy z lakierami hybrydowymi. Ale można by rzec, że Matka Katarzyna empirycznie nabyła doświadczenie oraz uzbierała pokaźny worek wniosków w kwestii dzieci i zabaw i dzieciozabaw - stąd też wybór kierunku tychże zmian nie był przypadkowy. Tak więc, padło na sklep z zabawkami, oczywiście ku uciesze dwóch młokosów. A co do nazwy… AMIBOO to po prostu akronim od imion owych istot – Amelki i Buby (właściwie to Kuby, ale nikt nie pamięta, że tak ma na imię).

„Kolejny sklep dla dzieci?!”
Amiboo.pl to sklep dobrej zabawy. Co to znaczy? To znaczy, że od samego początku przyświecała nam myśl o zbudowaniu przestrzeni skupionej wyłącznie na zabawie. Zresztą, kto nie lubi się bawić – my baaardzo! A co do dobrej zabawy, to wiadomo, że tylko taka powinna być zabawa. Ale żeby taka była narzędzia, czyli zabawki, muszą być po prostu mądre i kreatywne. Dlatego też zależało nam na stworzeniu miejsca do dzielenia się zabawkami które maja w sobie to coś, które przez zabawę uczą, są mądre i co też jest ważne - są ładne i estetyczne. Na naszych „półkach” znajdują się głownie zabawki drewniane, bo oprócz tego że drewno jest trwałe i ekologiczne jest też szlachetne i piękne. O drewniane zabawki nawet dzieci dbają bardziej 😊 

„No ale e-sklep musi być łatwy w obsłudze!”
Ułatwiając życie i tak strudzonym już Rodzicom / Dziadkom / Przyjaciołom pragnęliśmy stworzyć intuicyjny sklep internetowy w którym szybko można odnaleźć tę właściwą i ukochaną zabawkę. Dlatego też nasz interfejs na amiboo.pl jest prosty, jak 1+1. Zabawki więc zostały podzielone wg przeznaczenia, wg wieku młodego użytkownika oraz wg marek. I to wszystko!
Mamy zabawki dla bobasów i dla starszaków, do kąpieli i dla małych artystów, od Little Dutch i od Quut. Dobór asortymentu też nie jest przypadkowy. Bardzo często wybrane przez nas zabawki zostały wcześniej sprawdzone przez ekspercki zespół Ami i Bu – kto by im nie ufał. A więc kochani, mamy nadzieję że zakochacie się w amiboo.pl tak samo jak my. A tymczasem bawcie się dobrze!

Amelka, Buba i Matka Katarzyna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl